A+ A A-
  • Senator
Człowiek tyra po 15 godzin , widzi tylko drogę , magazyny porty to nic nie wie i głupie pytania zadaje, a wygląda na to, że my jeszcze do przodu jesteśmy po tych transferach . Takie zestawienie znalazłem : Rajovic - 3mln € Piatkowski - 2mln € Urbanski ~ 2mln € Szymanski - 1,2 mln € Noah, Kranisiq (wyp. z opcja) Reca, Stojanovic, Colak, Arreiol - bez kontraktu d Oskar Mochnik @Oskar_MO4•3dni Rekordowe okienko OUT stalo sie faktem. Legia zarobila juz latem 13,9 miliona euro, ale pewnie przekroczy jeszcze 14 milionów. Ziólkowski - 6,6 mln € Oyedele - 3,6 mln € Morishita - 2,1 mln € Zielinski - 900k € Kikolski - 300k € Gual - 250k € Majchrzak - 150k € AAsAllA
This is a comment on "Dyskusja W Stylu Wolnym"