- Senator
Człowiek tyra po 15 godzin , widzi tylko drogę , magazyny porty to nic nie wie i głupie pytania zadaje, a wygląda na to, że my jeszcze do przodu jesteśmy po tych transferach . Takie zestawienie znalazłem :
Rajovic - 3mln €
Piatkowski - 2mln €
Urbanski ~ 2mln €
Szymanski - 1,2 mln €
Noah, Kranisiq (wyp. z opcja)
Reca, Stojanovic, Colak, Arreiol - bez
kontraktu
d Oskar Mochnik @Oskar_MO4•3dni Rekordowe okienko OUT stalo sie faktem. Legia zarobila juz latem 13,9 miliona euro, ale pewnie przekroczy jeszcze 14 milionów.
Ziólkowski - 6,6 mln €
Oyedele - 3,6 mln €
Morishita - 2,1 mln €
Zielinski - 900k €
Kikolski - 300k €
Gual - 250k €
Majchrzak - 150k €
AAsAllA
This is a comment on "Dyskusja W Stylu Wolnym"

