• iocosus
Japonia U-17 - Polska U-17 1:0 (0:0) Bramki: Takaoka (77.) Japonia: Goto - Matsumoto (Shibata), Honda, Tsuchiya, Kosugi - Nagano (46' Yamamoto), Nakajima - Tokuda (70' Michiwaki), Nawata (70' Takaoka), Yoshinaga - Inoue (81' Sato) Polska: Matys - Szala, Orlikowski, Krzyżanowski - Borys, Sznaucer - Kolanko, Reguła, Łyczko (55' Gurgul) - Mikołajewski, Huras (78' Skoczylas) Niestety przegraliśmy i z Japonią i z klimatem. W drugiej połowie podopiecznym Włodarskiego odcięło prąd i umierali na boisku reanimując się tylko w doliczonym czasie gry gdy wypracowali sytuację do zdobycia gola. W statystykach ten mecz nie wyglądał nawet źle, ale pod względem dynamiki w drugich czterdziestu pięciu minutach to było zestawienie Fiata 126p z Subaru Imprezą WRX. Z indywidualnych ocen to niestety Igor Orlikowski który na Euro trzymał defensywę, był jej podporą teraz generował chyba największe jej problemy. Ewidentnie ten klimat mu nie służy. Inni też w skłonach "podtrzymywanych na kolanach" starali się złapać oddech.