• Baron
@Monrooe Formę oceniam po statystykach i tym co widzę na boisku oraz na ekranie telewizora i na tej podstawie stwierdzam, że Saganowski na dzień dzisiejszy to nie jest napastnik na pierwszy skład Legii. "Portugalczyk nie daje zespołowi nic zupełnie walkę pozostawiając innym. " Monrooe, cóż ... chyba inne mecze oglądaliśmy skoro do takich wniosków doszedłeś. Przytaczasz statystyki to pozwól, że ja przytoczę swoje: "Orlando Sa – 16 meczów, 1146 minut, 11 goli Ciekawe ile mnie przegranych i ile więcej punktów byśmy mieli, gdyby jednak GRAŁ TAK OD NIECHCENIA, zamiast obecności na boisku tego pana: Marek Saganowski – 23 mecze, 1299 minut, 2 gole" Liga - bramki 11-2 na korzyść OSA, dziękuje za uwagę. Zapominasz też o rotacjach jakie stosował czy też nadal stosuje Berg i w jakich konfiguracjach osobowych wybiegała Legia z Sa w składzie. O tym, że wiele osób, ekspertów słało joby Dudzie, który w sposób ostentacyjny na boisku nie zauważał Sa i wybierał zawsze trudniejsze rozwiązania niż granie z nim. Piszesz o nie stworzonych historiach, a kto dziś zamieścił felieton na legia.net o OSA? Kto "tłituje" o OSA? np. Dawidziuk, niejednoznacznie daje też coś tam do zrozumienia Rzeźniczak. Marek jest legendą Legii ale teraz wystawianie go na szpicy to jest robienie mu krzywdy, niestety ale nie ten wiek i już nie te możliwości. Z litości nie bede wklejał linka z jego zagraniami z ostatniego meczu. I jeszcze jedno przypominasz sobie film swego czasu wrzucony na FB przez Rzeżniczaka, na którym to widzimy nastukanego jak ... Sagana walącego z bani w tort? Słyszałeś coś o karze ze strony klubu za to wydarzenie dla Marka? A teraz zamiast Marka wstaw sobie OSA i dopowiedz sobie co by się z nim stało po czymś takim.
This is a comment on "Dyskusja W Stylu Wolnym"