A+ A A-

Szczęśliwa 13!?

W czwartek 25 listopada dwa wydarzenia skupiły uwagę społeczności, dla której symbol "Ł3" coś znaczy. Legia w Lidze Europy przegrała wyjazdowy mecz z Leicester 1:3, a właściciel i prezes klubu udzielił obszernego wywiadu dla internetowego oficjalnego medium. Którą z tych rzeczy uznać za ważniejszą?

Czytaj więcej

Lutowanie

Luty obuj buty, kto nie zdążył lub nie zdąży przed zamknięciem okna transferowego, może się ślizgać w sezonie, nawet w ciepłe dni. W Polsce inauguracja Ekstraklasy, w Europie orła lotów potęga ponownie podcięta. O tym i nie tylko, poniżej.

Czytaj więcej

  • sektor212
  • Kategoria: Krótka Piłka

Co zyska Legia, ogrywając wypożyczonych?

Przyznam uczciwie, że ten deal wykonaniu Legii mocno mnie nurtuje. Dotychczas, kiedy Legia wypożyczała zawodnika, miała prawo pierwokupu. Obecnie doświadczamy odmiennych warunków. Karbownik i Valencia będą w Legii do 30 czerwca 2021 roku.

Czytaj więcej

  • Sektor212
  • Kategoria: Krótka Piłka

Vuković przerwał milczenie

Przeczytałem wywiad z byłym trenerem Legii Aleksandrem Vukoviciem, opublikowany dwa dni temu na stronach Sportowych Faktów. Odniosę się w tym miejscu do kilku fragmentów.

 

 

Czytaj więcej

Otwarcie Legia Training Center

W poniedziałek dwudziestego lipca w Książenicach odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia ośrodka Legia Training Center. Dopisała pogoda, dopisywały również humory po wywalczeniu przez naszą drużynę mistrzostwa Polski.

Czytaj więcej

  • Sektor212
  • Kategoria: Krótka Piłka

Transfery 2019 cz. 1

Kogo powitamy w szeregach Legii?

Potwierdzone:

Z wypożyczenia z Zagłębia Lubin powrócił Łukasz Moneta. Raczej długo nie zagrzeje miejsca w Legii i pewnie wyląduje na dalszym wypożyczeniu gdzieś w I lidze (może Radomiak).

Czytaj więcej