A+ A A-

Otwarcie Legia Training Center

W poniedziałek dwudziestego lipca w Książenicach odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia ośrodka Legia Training Center. Dopisała pogoda, dopisywały również humory po wywalczeniu przez naszą drużynę mistrzostwa Polski.

Czytaj więcej

  • Sektor212
  • Kategoria: Krótka Piłka

Transfery 2019 cz. 1

Kogo powitamy w szeregach Legii?

Potwierdzone:

Z wypożyczenia z Zagłębia Lubin powrócił Łukasz Moneta. Raczej długo nie zagrzeje miejsca w Legii i pewnie wyląduje na dalszym wypożyczeniu gdzieś w I lidze (może Radomiak).

Czytaj więcej

Cork City na początek

W cieniu mistrzostw świata odbyło się losowanie dwóch rund eliminacyjnych Ligi Mistrzów. W pierwszej rundzie przeciwnikiem Legii będzie Cork City, drużyna aktualnych mistrzów Irlandii. W przypadku awansu Legia zmierzy się z lepszym z pary: Spartak Trnawa – Zrijnski Mostar.

Czytaj więcej

To ostatnia niedziela

To ostatnia niedziela
dzisiaj się rozstaniemy,
dzisiaj się rozejdziemy…
To ostatnia niedziela,
moje sny wymarzone,
szczęście tak upragnione
skończyło się.

Czytaj więcej

Niezgoda na Niezgodę!?

Gdzie!? Nie w Legii, tu ma niepodważalny pierwszy plac, ale  w reprezentacji! Po meczu z Zagłębiem  i strzeleniu dwóch goli w Lubinie wśród kibiców powstała albo zgoda, albo niezgoda na Jarosława Niezgodę w reprezentacji.  Czy piłkarz, który wygryzł wcześniej ze składu mistrzów Polski  reprezentanta Albanii, ksywka ‘Ferrari’, a obecnie byłego kadrowicza Chorwacji i onegdaj zawodnika Arsenalu – Eduardo da Silvę, ma prawo  myśleć o wyjeździe na rosyjski mundial i czy jest  to faktycznie realne?

Czytaj więcej

c-L na „6”!?

W szkolnej skali ocen, pod względem inicjowania kibicowskich dyskusji, czarnej-eLce w ostatnim okresie należy się chyba raczej trója i to tylko dzięki gawinowym relacjom meczowym, zbyszkowym felietonom i zaprezentowanej koszykarskiej pasji po szlachecku przez imć Senatora zwerbowanego waszmość Tomka.

Czytaj więcej