A+ A A-

Legia w grupie E Ligi Konferencji

W piątek pierwszego września odbyło się losowanie grup Ligi Konferencji Europy. Legia trafiła do grupy E i zmierzy się z rywalami z Holandii (AZ) , Anglii (Aston Villa) oraz Bośni i Hercegowiny (Zrinjski). Nasza drużyna pierwszy mecz rozegra w czwartek 21 września o 18:45 w Warszawie. Przeciwnikiem Aston Villa.

Czytaj więcej

Nawrocki odchodzi z Legii

Faktem stało się to, o czym w ostatnich tygodniach mówiło się coraz głośniej. Maik Nawrocki pożegnał się z Legią, przechodząc do szkockiego Celtiku. Jednocześnie, zaskakując nieco kibiców, Legia ogłosiła przedłużenie kontraktu z trenerem Kostą Runjaiciem do końca czerwca 2026 roku.

Czytaj więcej

Szczęśliwa 13!?

W czwartek 25 listopada dwa wydarzenia skupiły uwagę społeczności, dla której symbol "Ł3" coś znaczy. Legia w Lidze Europy przegrała wyjazdowy mecz z Leicester 1:3, a właściciel i prezes klubu udzielił obszernego wywiadu dla internetowego oficjalnego medium. Którą z tych rzeczy uznać za ważniejszą?

Czytaj więcej

Lutowanie

Luty obuj buty, kto nie zdążył lub nie zdąży przed zamknięciem okna transferowego, może się ślizgać w sezonie, nawet w ciepłe dni. W Polsce inauguracja Ekstraklasy, w Europie orła lotów potęga ponownie podcięta. O tym i nie tylko, poniżej.

Czytaj więcej

  • sektor212
  • Kategoria: Krótka Piłka

Co zyska Legia, ogrywając wypożyczonych?

Przyznam uczciwie, że ten deal wykonaniu Legii mocno mnie nurtuje. Dotychczas, kiedy Legia wypożyczała zawodnika, miała prawo pierwokupu. Obecnie doświadczamy odmiennych warunków. Karbownik i Valencia będą w Legii do 30 czerwca 2021 roku.

Czytaj więcej

  • Sektor212
  • Kategoria: Krótka Piłka

Vuković przerwał milczenie

Przeczytałem wywiad z byłym trenerem Legii Aleksandrem Vukoviciem, opublikowany dwa dni temu na stronach Sportowych Faktów. Odniosę się w tym miejscu do kilku fragmentów.

 

 

Czytaj więcej