A+ A A-

Liga na piątkę

Ekstra2013Koniec przerwy reprezentacyjnej to czas powrotu na boiska Ekstraklasy. Dwa tygodnie przerwy, w trakcie której można było poprawić niedociągnięcia okresu przygotowawczego. Ewentualnie nieco odpocząć, bo przecież jak co roku zmęczonych nie brakowało. Liga jakby zaczynała się od nowa, kto wie jak zaprezentują się poszczególne zespoły?


No cóż, po tej pierwszej piątej kolejce wszystko stanie się jasne. A trzeba przyznać, że tym razem kalendarz rozgrywek zapewnił nam kilka piłkarskich atrakcji. Wielkie Derby Śląska, może nie będzie jak niegdyś świętem futbolu, ale sportowej walki na pewno nie zabraknie. A co za tym idzie, kibicowskich emocji też nie powinno zabraknąć. Ciekawie też będzie w Krakowie, gdzie „Biała gwiazda” zmierzy się z ciężko sapiącym „Kolejorzem”. Bardzo interesująco zapowiada się wizyta na Łazienkowskiej, świetnie ostatnio grającej Lechii Gdańsk. Wygląda więc na to, że ten weekend warto będzie poświęcić piłce nożnej.

Zagłębie Lubin – : – Cracovia. Oho, będzie się działo, zamęczą nas jak nic. Jedni za znudzeniem, kopiąc bezproduktywnie piłkę, drudzy udając Barcelonę, „zapodają” nas na śmierć. Ciężko będzie, to przeżyć. 90 minut testu na wytrwałość. Nie da się ukryć, przed transmisją tego spotkania powinna pojawić się plansza informacyjna – UWAGA!Tylko dla koneserów, ewentualnie kibiców z zapędami masochistycznymi. Bez tego, do siedziby NC+ może wpłynąć kilka pozwów. A wynik? Najpewniej remis i zdziwiłbym się gdyby okazał się bramkowy.

Górnik Zabrze – : – Ruch Chorzów. Wielkie Derby Śląska… i tylko szkoda, że tak niewiele zostało z tej szumnej nazwy.     Tłumy na trybunach, na boisku gwiazdy, rywalizacja, walka i kibicowska euforia, dziś, po latach, została już tylko rywalizacja i walka, no może nieco kibicowskich emocji. Ale te mają to do siebie, że towarzyszą piłce od zawsze, niezależnie od poziomu czy ligi. Kiedyś wielkie widowisko, walka gigantów, dziś gigantyczna przepaść pomiędzy zespołami. Wygra Górnik, bo musi, innego wyniku nie przewiduję.

Zawisza Bydgoszcz – : – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Nie wiem czy wiecie, ale wedle właściciela Rycerzy, jego ekipa ma pakę na czwarte miejsce w lidze… może i tak, pytanie tylko w której. Zresztą mecz z Góralami powinien być papierkiem lakmusowym aspiracji Zawiszy. Będzie pogrom, może będzie coś więcej niż uporczywa walka o spadek, nie będzie… to wszystko jasne. Moim zdaniem pogromu nie będzie, choć możliwy jest pierwszy w tym sezonie triumf gospodarzy.    

Jagiellonia Białystok – : – Pogoń Szczecin. W Białymstoku święto, po wielu miesiącach oczekiwania wreszcie oddane zostaną nowo wybudowane trybuny. Kolejny piękny obiekt do grania w piłkę. Jak to zazwyczaj w takich sytuacjach bywa, frekwencja powinna dopisać, a obie drużyny powinny poczuć powiew europejskiej piłki. Pozostaje tylko pytanie czy dostosują się poziomem? Oby, przydałoby się aby wykorzystać efekt nowości, pokazać tym tłumom, że warto przychodzić regularnie.

Legia Warszawa – : – Lechia Gdańsk. Jeszcze niedawno napisałbym, że faworyt do zwycięstw może być tylko jeden. Jednakże po spotkaniu w Chorzowie już tej pewności nie mam. A rywal jakby z nieco wyższej półki niż wspomniani „eRkowcy”.  Lechiści pod wodzą trenera Probierza wyglądają coraz lepiej,  najpierw remis z Barceloną, a potem z meczu na mecz coraz lepiej. Z drugiej strony stanie zespół zadowolony z wyniku przywiezionego z dalekiej Rumuni, szczęśliwy, ale zmęczony. Jan Urban po raz kolejny zastosuje rotację, wielu piłkarzy jest poobijanych, wielu potrzebuje regeneracji. Bo mecz rewanżowy, nie oszukujmy się, najważniejszy w tej chwili, już we wtorek. Kto zagra? Jaki będzie skład „Wojskowych”? Wcale się nie zdziwię, jeśli obejrzymy zupełnie inną jedenastkę niż w środę. A to oznacza, że wynik tej potyczki będzie zupełnie nieprzewidywalny.

Śląsk Wrocław – : – Widzew Łódź. Zupełnie nieobliczalny Widzew Łódź, przyjedzie do wielce ostatnimi czasy, chwalonego Śląska. Niby wszystko jasne, co najmniej piątka w plecy i smutna droga do domu. Z tym, że to tylko teoria, prawda jest taka, że Wrocławianie będą straszliwie zmęczeni. Pojedynek w niesamowitym skwarze, rozgrywany na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán kosztował piłkarzy Stanislava Levego mnóstwo sił. To musi się odbić na grze gospodarzy. Wygląda więc na to, że jeśli wygrywać na wyjeździe to właśnie teraz. Lepszej okazji może nie być. Czy zawodnicy Mroczkowskiego będą potrafili to wykorzystać? Nie jest to takie niemożliwe, wszystko w rękach, a raczej nogach niesamowitego Visniakovsa.

Wisła Kraków – : – Lech Poznań. Kurcze, w sumie to nie wiem kto ma gorzej. Całkiem nieźle rozkręcająca się ekipa Smudy, że wpadła na odradzającego się Lecha. Czy też ten odrodzony cudem Kolejorz, że tak szybko przypadła mu bardzo wymagająca stacja. Zatrzyma się poznańska ciuchcia w Krakowie? Pressing Franka Smudy może tak bardzo sparaliżować oba zespoły, że niektórzy kibice mogą nie zauważyć końca spotkania i noc zastanie ich drzemiących w najlepsze. Może też być tak, że lokomotywie będzie potrzebny dogłębny remont, a media znów zaczną mówić o wymianie maszynisty.

Korona Kielce – : – Piast Gliwice. Kiedyś było tak, że „Koroniarze”, na własnym obiekcie, byli niezwykle groźni, czy będzie tak nadal? Ciężko wyczuć. Ekstraklasa, na pierwszy ogień wysłała „Piastunki” z Gliwic. Zespół wciąż oszołomiony po pucharowym wypadku, w dodatku osłabiony brakiem najlepszego swojego napastnika. Jak trener Brosz poustawia swój zespół, bez najgroźniejszego żądła? Czy Gliwiczan wciąż powinniśmy się obawiać. Mnóstwo pytań jak na jedno spotkanie, zaś po nim będziemy mieli mnóstwo odpowiedzi. W tej chwili ciężko jednak przewidzieć zwycięzcę tego pojedynku, niewiadomych jest zbyt wiele, wiadomych chyba jaszcze niej.

Dyskusja (39)
1piątek, 23, sierpień 2013 09:35
Monrooe
Zagłębie Lubin – : – Cracovia x
( NUDA! )

Górnik Zabrze – : – Ruch Chorzów 1
( Bezsprzeczne zwycięstwo Górnika )

Zawisza Bydgoszcz – : – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
( Pierwsze zwycięstwo gospodarzy, bo jak nie teraz, to kiedy )

Jagiellonia Białystok – : – Pogoń Szczecin 1
( Ciekawy mecz, niezła piłka w wykonaniu obu ekip, tylko kto wygra? )

Legia Warszawa – : – Lechia Gdańsk 1
( Bardzo chcę wierzyć w tą Victorię. )

Śląsk Wrocław – : – Widzew Łódź x
( Coś czuję, że może być lepiej niż remis, ale na więcej się nie odważę )

Wisła Kraków – : – Lech Poznań 0:0
( Remis, to jedyne co mi przychodzi do głowy. )

Korona Kielce – : – Piast Gliwice 1
( chyba jednak Kielczanie okażą się zwycięzcami. )
2piątek, 23, sierpień 2013 09:52
Pancz
Lecimy:
Zagłębie Lubin - Cracovia 2

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1

Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1

Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

Wisła Kraków - Lech Poznań x

Korona Kielce - Piast Gliwice 1
3piątek, 23, sierpień 2013 09:59
AdamJ
Zagłębie - Cracovia 1
Górnik - Ruch 1
Zawisza - Podbeskidzie X
Jagiellonia - Pogoń 1
Legia - Lechia X
Śląsk - Widzew 1
Wisła - Lech 2
Korona - Piast 2
4piątek, 23, sierpień 2013 10:02
ave
Zagłębie Lubin - Cracovia 1
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1
Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1
Wisła Kraków - Lech Poznań 1
Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5piątek, 23, sierpień 2013 10:21
JJ
Jedziemy:

Zagłębie Lubin - Cracovia 1
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1
Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk X
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1
Wisła Kraków - Lech Poznań 2
Korona Kielce - Piast Gliwice 2
6piątek, 23, sierpień 2013 10:50
Garm
Zagłębie Lubin - Cracovia 2
Ciekawe, kiedy w Zagłębiu pomyślą o ponownym zatrudnieniu trenera. Jakiegokolwiek.

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów X
Górnik jest lepszy jako drużyna, ale może Ruch już odzyskał siły po wypluciu wszystkich narządów przeciwko Legii, które skutkowało późniejszym odpadnięciem z Pucharu Polski.

Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
Wygląda na to, że szefostwo Podbeskidzia liczy na powtórkę z cudownej końcówki poprzednich rozgrywek. Mogą się przeliczyć.

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin X
Na inaugurację nowych stadionów zwykle się w Polsce wygrywa. Ale Jagiellonia inauguruje tylko połowę stadionu, więc i sukces będzie połowiczny.

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1
Nie zdziwiłby mnie też remis. Sporo zależy od skuteczności gdańskich jeźdźców znikąd.

Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 2
Śląsk zmęczony, zdemoralizowany laniem i ograniczony kadrowo. Oni jeszcze będą wygrywać w tej lidze, ale jeszcze nie w niedzielę.

Wisła Kraków - Lech Poznań 2
Spodziewam się paskudnego meczu i jednobramkowej wygranej przyjezdnych.

Korona Kielce - Piast Gliwice 2
Bo nie wystarczy zwolnić trenera, żeby stała się magia.
7piątek, 23, sierpień 2013 11:05
WielkieLegiony
Przysłowie kibicowskie: Parafrazując dawne miliard w środę, miliard w sobotę - cokolwiek w sobotę 3 punkty we wtorek

Zagłębie Lubin : Cracovia 1:1
Bez komentarza

Górnik Zabrze : Ruch Chorzów 1:1
Niby Górnicy ale to przecież Derby

Zawisza Bydgoszcz : Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1
Szansa na przełamanie dla obu zespołów ale czy wykorzystają ?

Jagiellonia Białystok : Pogoń Szczecin 1:1
Brak 3 punktów wynagrodzi gospodarzom nowy obiekt

Legia Warszawa : Lechia Gdańsk 1:1
Za dużo kontuzji żeby teraz mówić o szerokiej kadrze. Remis konsekwencją pucharów

Śląsk Wrocław : Widzew Łódź 1:1
Jak powyżej plus jeszcze węższa ławka i megazmęczenie

Wisła Kraków : Lech Poznań 1:1
Remis czyli niedosyt dla obu ekip

Korona Kielce : Piast Gliwice 1:1
Jak remisy to remisy. Nie widzę tu faworyta pojedynku


Przepraszam Wszystkich za taką taktykę ale w 90% wyszły mi remisy więc próbuję robić skok na kasę grając wynikamiiem
8piątek, 23, sierpień 2013 11:18
gawin76
Zagłębie – Cracovia 1
Tradycyjnie stawiam na Zagłębie, hm, tradycyjnie bez sensu?

Górnik – Ruch 1
Górnik nie odda nam lidera. Jeszcze nie tym razem.

Zawisza – Podbeskidzie 1
Zawisza coraz lepszy, śni o czołówce tabeli, czyżby miał wreszcie... wygrać ligowy mecz?

Jagiellonia - Pogoń X
Z Pogonią nikomu (poza nami) nie będzie w tym sezonie łatwo.

Legia - Lechia 1
Lechia zagra otwarty futbol i będzie tego gorzko żałować.

Śląsk – Widzew 1
Poobijani, zmęczeni, rozczarowani, ale i tak lepsi od Widzewa.

Wisła - Lech X
Nie mam zdania!

Korona – Piast 2
Goście spokojnie wypunktują Koronę.
9piątek, 23, sierpień 2013 11:34
Senator
Dobrze by było nie spaść w dolne rejony tabeli tym bardziej że reformy u nas nie ma.
Zagłębie Lubin - Cracovia 1
Na troje babka wróżyła więc nie ma co kombinować
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1
Jak wszyscy to i ja
Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
Jak nie wiadomo to gram jeden ,statystycznie
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1
Nowe trybuny może więc wygrają
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk X
Oby bo nie w głowie im liga
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź X
Liczę na przemęczenie tych co tak pięknie dostają łomot
Wisła Kraków - Lech Poznań 1
Tak to widzę
Korona Kielce - Piast Gliwice 1
Może w końcu zapunktują wszak trener z Hiszpanii, a tam wiadomo Barcelona Smile
10piątek, 23, sierpień 2013 12:26
MeM
Zagłębie - Cracovia x
Górnik - Ruch 1
Zawisza - Podbeskidzie 1
Jagiellonia - Pogoń 1
Legia - Lechia 1
Śląsk - Widzew 2
Wisła - Lech x
Korona - Piast x
11piątek, 23, sierpień 2013 12:27
YonX (red.)
.Zagłębie - Cracovia 1

.Górnik - Ruch X

.Zawisza - Podbeskidzie 1

.Jagiellonia - Pogoń X

.Legia - Lechia 1

.Śląsk - Widzew X

.Wisła - Lech X

.Korona - Piast 1
12piątek, 23, sierpień 2013 12:28
mistis
Zagłębie - Cracovia 1:1
Górnik - Ruch 2
Zawisza - Podbeskidzie 1
Jagiellonia - Pogoń 2
Legia - Lechia 1
Śląsk - Widzew 1
Wisła - Lech 2
Korona - Piast 2
13piątek, 23, sierpień 2013 12:57
Oliver
Meczu z Lechią najlepiej jakby nie było w ta sobotę.
Ale skoro cała liga gra to trudno - typuję:

Zagłębie - Cracovia 1:1
Górnik - Ruch 1:1
Zawisza - Podbeskidzie 1
Jagiellonia - Pogoń 1
Legia - Lechia 1:1
Śląsk - Widzew 1
Wisła - Lech 1:1
Korona - Piast 1:1
14piątek, 23, sierpień 2013 13:08
Klepons
Zagłębie Lubin - Cracovia 2
Gliwa i wszystko jasne
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów X
derby to derby wszystko może się zdarzyć
Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
z sympatii dla Jagiełły
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2
Robak pomoże paprykarzom
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1
Cichocki, Suler, Brzyski, Broź, Pinto, łukasik, Ojamaa,Żyro, Dwaliszwili do tego Kuciak i Rado i nie widzę przeszkód Smile
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 2
"Biedacy" wygrają
Wisła Kraków - Lech Poznań 1
Biedronka na rumaku
Korona - Piast 1
W hołdzie Ojrzyńskiemu
15piątek, 23, sierpień 2013 13:34
QD
Zagłębie Lubin – Cracovia 2
Bardziej z dobrego życzenia wobec Krakusów, niż proroctwa, ale typ to typ - 1:2

Górnik Zabrze – Ruch Chorzów 1
Z tym Górnikiem to nie wiem, czy to przypadkowy wystrzał, czy faktyczna siła na ten sezon. Na razie postawię na tą drugą opcję - skromnie acz pewne 1:0

Zawisza Bydgoszcz – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
Liczyłem na większy impet wejścia beniaminka do ekstraklasy, a tu PBB ma okazję się trochę podnieśc w tabeli - 0:1

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin 2
Dobry mecz, który Pogoń musi wygrać, by udowodnić potencjał jaki w niej drzemie. Do boju Bracia! Wink 0:2

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk 1
Wcale łatwo nie będzie i nie jestem pewny czy "tradycyjny" typ nie byłby bardziej odpowiedni. No ale skoro klątwa ma być przełamana... 3:1

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź 2
Już wczoraj było widać jak dużo sił Śląsk włożył w LE. Trzeba będzie to odpokutować.. 1:3
(PS Dla Wrocławian gratulacje za wczorajszą grę i podziękowania za miło spędzony wieczór)

Wisła Kraków – Lech Poznań 1:0
Zainspirowany przez typ Monrooe też sobie raz zaszaleję wynikowo Wink

Korona Kielce – Piast Gliwice X
Chociaż na dzień dzisiejszy ciężko mi przewidywać grę obu drużyn - za mocno się im sytuacja zmieniła w porównaniu do początku sezonu
16piątek, 23, sierpień 2013 13:59
Lasica
Zagłębie vs Cracovia 1:1
Górnik vs Ruch 2:0
Zawisza vs Podbeskidzie 2:1
Jagiellonia vs Pogoń 2:2
Legia vs Lechia 2:1
Śląsk vs Widzew 3:1
Wisła vs Lech 1:1
Korona vs Piast 1:2
17piątek, 23, sierpień 2013 14:02
didas
Po poprzedniej kolejce z pustym przebiegiem, aż strach typować ... dobrze, że nie ma ujemnych punktów Wink

Zagłębie - Cracovia 1
Górnik - Ruch X
Zawisza - Podbeskidzie X
Jagiellonia - Pogoń 1
Legia - Lechia 1
Śląsk - Widzew 1
Wisła - Lech 1
Korona - Piast X
18piątek, 23, sierpień 2013 14:54
Walles
Na razie dwa, później podrzucę resztę.

Zagłębie Lubin – : – Cracovia 2
(a bo nic innego nie przychodzi mi do głowy)

Górnik Zabrze – : – Ruch Chorzów 1
(Górnik to powinien wygrać, prawda?)

(reszta typów znad morza - dodane przez red.)

Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1
Wisła Kraków - Lech Poznań 1
Korona Kielce - Piast Gliwice 2
19piątek, 23, sierpień 2013 15:18
miles202
Zagłębie ; Cracovia 1
Górnik ; Ruch 1
Zawisza ; Podbeskidzie 1
Jagiellonia ; Pogoń X
Legia ; Lechia X
Śląsk ; Widzew 1
Wisła ; Lech X
Korona ; Piast 1
20piątek, 23, sierpień 2013 15:49
Adi
Witam:
Zagłębie : Cracovia 1
Górnik : Ruch 1
Zawisza : Podbeskidzie X
Jagiellonia : Pogoń 1
Legia : Lechia X
Śląsk : Widzew 1
Wisła : Lech X
Korona : Piast 2
21piątek, 23, sierpień 2013 16:03
Koperek Legia
Z wakacji:

Zagłębie Lubin – : – Cracovia x
Górnik Zabrze – : – Ruch Chorzów 1
Zawisza Bydgoszcz – : – Podbeskidzie Bielsko-Biała1
Jagiellonia Białystok – : – Pogoń Szczecin x
Legia Warszawa – : – Lechia Gdańsk 1
Śląsk Wrocław – : – Widzew Łódź x
Wisła Kraków – : – Lech Poznań 2
Korona Kielce – : – Piast Gliwice 2
22piątek, 23, sierpień 2013 16:10
Zbyszek
Przysłowie arabskie:"Człowiek jest sługą czasu, a czas jest wrogiem człowieka".

Od wnuczka mojego typowania uczę się nadal.

1.Zagłębie Lubin-Cracovia Kraków x.
Banalne,ale prawdziwe.Potrzebują punktów to je zdobędą wespół-zespół.
2.Górnik Zabrze-Ruch Chorzów x.
Kiedyś to były wielkie derby mocarstwa śląskiego na oczach całej Polski.Dziś lokalna gra mało kogo zajmująca.
3.Zawisza Bydgoszcz- Podbeskidzie BB 1.
Chyba Podbeskidzie na wiosnę się wystrzelało i brakuje im amunicji.
4.Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 1.
Jadze wypada na inaugurację sezonu u siebie wygrać i tak uczyni.
5.Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 1.
Żywię nadzieję,że po nie meczu na wiosnę teraz oba zespoły coś zagrają.
6.Śląsk Wrocław-Widzew Łódż 1.
Śląsk już praktycznie jest po Pucharach to czas zacząć ciułać punkty.
7.Wisła Kraków-Lech Poznań 2.
Lech łapie formę.Nie jest jeszcze najwyższa,ale na Wisłę starczy.
8.Korona Kielce-Piast Gliwice 2.
Korona leży i kwiczy.Piast odżywa.
23piątek, 23, sierpień 2013 17:34
iocosus
Zagłębie - Cracovia 2:1
Górnik - Ruch 1
Zawisza - Podbeskidzie 1
Jagiellonia - Pogoń 1:1
Legia - Lechia 1
Śląsk - Widzew x
Wisła - Lech 1:1
Korona - Piast 1:2
24piątek, 23, sierpień 2013 20:13
Górnik - Ruch 1
Zawisza - Podbeskidzie 2
Jagiellonia - Pogoń 2
Legia - Lechia X
Śląsk - Widzew 2
Wisła - Lech 1
Korona - Piast 1
25piątek, 23, sierpień 2013 21:39
Senator
Wy na aucie ciekawie piszecie a ja kurka wodna muszę liczyć. Już widzę jak albiceleste10 się śmieje, cieszy i tańczy. Ma powody Cracovia strzeliła bramkę a Zagłębie nie. Dwójkę typowali Razzancz,Garm ,Klempas ,QD i przebywający nad naszym morzem szlachetny Walles. Wszyscy wzbogacili się o jeden punkt.
26piątek, 23, sierpień 2013 22:31
Klepons
@ Senator
Klepons nie klempas Smile
27piątek, 23, sierpień 2013 22:39
Monrooe
@ Klepons

Jak rozumiem Senator znów pisał z telefonu. A tam króluje słownik T9, ja tylko się zastanawiam, co to do jasnej ciasnej jest ten klempas, że ów diaboliczny słowniczek, wciąż przeinacza Twojego nicka. To "cuś" ponoć się uczy, jest więc nadzieja.

@ Liga

Noż kurna jego olek, ładnie pięknie zacząłem. Najpierw załatwił mnie jeden bramkarz, a potem drugi. Co jest, ktoś im płaci? Monrooe nie ma prawa trafiać wyników, czy jak? Jak tak dalej pójdzie to się wypiszę z tego interesu Wink
28piątek, 23, sierpień 2013 23:07
Senator
Klepons. bardzo przepraszam ale i tak Twój nick to betka. Spróbuj napisać na klawiaturze telefonu MeM i tego typu Smile. W nagrodę Smile przyznaje Ci punkt za remis w drugim dzisiejszym meczu. Punkt jeszcze dla Garma YonXa( następny prosty do pisania Smile ) didasa i Zbyszka . Klepons i Garm prowadzą z kompletem punktów.
29sobota, 24, sierpień 2013 17:34
Senator
Przy stanie 2:0 dla Zawiszy składałem w głowie tekst o tym jak to Monrooe ponownie odzyskuje wiarę w swoje możliwości,a tu buch i dwa dwa. Ani laik Senator ani znawca Monrooe nie trafia i bądź tu człowieku mądry. Remis za punkt trafili: AdamJ,didas i Adi .
30sobota, 24, sierpień 2013 22:40
Senator
Zacznę od nas , takiego pesymisty nie było więc nikt za zwycięstwo Lechii punktów nie dostaje. Mecz Jagi z Pogonią tu wiadomo QD. zawsze gra tą drużynę . Zwycięstwo gości trafili jeszcze Czarny Elf, JJ ,mistis i Klepons . Ogólnie bieda na 5 rozegranych meczów razem zdobyliśmy 18 punktów.
31niedziela, 25, sierpień 2013 00:26
JJ
Szczerze mówiąc ja chciałem postawić na 2, ale się w ostatniej chwili powstrzymałem Wink
32niedziela, 25, sierpień 2013 17:31
Senator
Śląsk - Widzew 3:1 i taki wynik typowal Lasica ! w tej kolejce pierwsze trzy punkty. Po zwycięstwie wrocławian liczba osób bez punktu znacznie zmalała. Za jeden punkt trafili: Pancz. AdamJ. ave. JJ. sir Gawin. mistis. Oliver. didas. miles202. Adi i Zbyszek.
33niedziela, 25, sierpień 2013 20:26
Senator
Smuda czyni cuda? Meczu nie widziałem ale wynik dwa do zera to pewna wygrana czyżby jeszcze albiceleste10 musiał poczekać aby jego Cracovia była nad? Zbyt wielu ponownie nas nie było, trafnie typowali "ave Senator (jest pierwszy punkcik ) Klepons. didas. Czarny Elf. Przed ostatnim meczem tej kolejki prowadzi Klepons 4 pkt miejsce wspoldzieli z didasem również 4 punkty. Trzy punkty ma Lasica o reszcie nie ma co wspominać Smile
34poniedziałek, 26, sierpień 2013 17:27
Senator
Przeoczyłem dodane przez Wallesa typy na sobotę i dalej. Czekałem na dodatkowy wpis a On uzupełnił pierwszy. Tak więc szlachetny obecnie ma w tej kolejce trzy punkty i jest to czołówka piątej kolejki.
35poniedziałek, 26, sierpień 2013 17:50
Senator
Tak na przyszłość. Regulamin przewiduje albo podanie wcześniej typów albo ich rozbicie na dwa etapy. Drugi do pierwszego sobotniego meczu. W takim przypadku prośba aby to robić oddzielnym wpisem tak aby wszyscy wiedzieli że termin nie został przekroczony. W przypadku szlachetnego Wallesa przy wpisie istnieje piątkowa data i godzina pierwszych dwóch typów piątkowych. Krótko teoretycznie nie mogę stwierdzić kiedy zostały dopisane pozostałe typy .
36poniedziałek, 26, sierpień 2013 19:24
Monrooe
Faktycznie Senatorze, masz pełną rację, choć winnym jestem ja. Dodałem te typy na jego prośbę i... pomyślałem, że będzie lepiej tam niż dodawać kolejny wpis. Bez sensu, ale dopiero teraz to widzę. Typy jakby co dodałem w sobotę z rana. Choć mam na to tylko siebie jako świadka (no i oczywiście potwierdzenie w logach). Niemniej jednak masz pełną rację, dla przejrzystości powinno się dodawać w osobnym wpisie. Przepraszam za zamieszanie.
37poniedziałek, 26, sierpień 2013 19:44
Senator
Wiedząc o tym uznałem je za prawidłowe Smile,ale na przyszłość zasada dla wszystkich jednakowa . Przy podziale typy sobotnio-niedzielno-poniedzialkowe w osobnym komentarzu aby była jasność.
38poniedziałek, 26, sierpień 2013 21:18
Senator
Piąta kolejka za nami. Lipa Legia lipa i u nas. Bodaj po raz pierwszy w historii naszego typera nie jeden a dwóch bawiących się i typujacych systemem 1 X 2 nie trafiło żadnego meczu. Aby ich pocieszyć napiszę zapisaliscie się w historii typera c - L Smile
Tą kolejkę wygrał klepons zdobył 5 punktów czyli nie źle. Tym samym lideruje zdecydowanie z przewagą 3 punktów nad Oliverem który tym razem musi zadowolić się tylko jednym punktem. Trzeci jest Lasica który wszystkie mecze typuje na konkretny wynik .Do tej pory trafił 5 i z 15 punktami znalazł się na kufelku na trzecim miejscu.
Korona uratowała Monrooe który dzięki niej nie wpisuje się w historię naszej zabawy Smile Punkty za ostatni mecz należą się jeszcze: Panczowi Senatorowi YonXowi kleponsowi milesowi202 i Czarnemu Elfowi .
39wtorek, 27, sierpień 2013 00:50
Oliver
Podobnie jak JU odpuściłem V kolejkę ...Wink
Ale od następnej wracam do gry...

Twoja opinia

Nazwa uzytkownika:
Znaczniki HTML są dozwolone. Komentarze gości zostaną opublikowane po zatwierdzeniu. Treść komentarza:
yvComment v.2.01.1